Instagram TV Nedir, Neden Önemlidir?

Instagram TVInstagram'ın 21 Haziran tarihinde yayımladığı yeni bir özellik olarak hepimizin dikkatini çekmiştir. Instagram TV, aslında Youtube‘a rakip ve benzer bir konsept olarak düşünülebilir. Instagram kullanıcıları, istedikleri zaman Instagram TV üzerinde video paylaşabilir ve kolayca dünya genelinde görüntülemeler elde edebilir. Buna ek olarak, IG TV üzerinden Canlı Yayın da yapabilmeniz mümkün. Crovu’dan Instagram TV görüntüleme satın almak, Instagram TV videonuzu dünya genelinde popüler hale getirebilir ve organik olarak milyonlarca kişi tarafından izlenmesini sağlayabilir, bu da kolayca dikkat çekip popüler olabilmek anlamına gelebilir.

Instagram TV’de Popülerler Arasına Girin!

Ateşci Medya ekibi olarak, 6 yıldır güzel Türkiye’mize ve güzel insanlarımıza en kaliteli sosyal medya hizmetlerini sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Bu kapsamda, yeni yayına almış olduğumuz Instagram TV Paketlerimiz ile, Instagram TV’de yer alan “Popülerler / En çok izlenenler” sekmesinde videonuzun yer almasını kolayca sağlayabilirsiniz. Bunun için, görüntülemenin yanı sıra, Instagram TV Beğeni satın alarak videolarınızın olması gerekenden daha fazla etkileşim almasını sağlayabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz “Sosyal Medya Çağı” ‘nı en iyi şekilde değerlendirmek için Instagram TV paketlerimizi mutlaka deneyin!.

Ultra Organik & Hızlı Teslimat

Ateşci Medya bünyesinde yer alan Instagram TV Paketlerinin, güncel teslimat aralığı; 1-3 saattir. İşlemler, satın alımınızı takiben anlık olarak başlar ve 1 ila 3 saat içerisinde tamamlanır. IG TV Görüntüleme ve Beğeni paketlerinin tamamı gerçek ve aktif kişilerden oluşur. Türkiye dahil olmak üzere dünya geneli ülkelerden gelen aktif kullanıcılarla işleminiz gerçekleştirilecektir. Gönderimler zamana yayılarak tamamen organik bir şekilde gerçekleştirilir.

  • Tamamen organik gönderim ve hızlı teslimat garantisi.
  • Türkiye ve dünya genelinden oluşan %100 gerçek kullanıcılar!.

    7/24 Aktif Müşteri Temsilcisi

    Her hizmetimizde olduğu gibi, Instagram TV hizmetimizde de sizlere hizmet verecek en az 1 müşteri temsilcisine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorun olması durumunda, satış sonrası destek talebi oluşturabilir ve en geç 1 saat içerisinde aktif müşteri temsilcimizden cevap alabilirsiniz. Ateşci Medya ekibi, her daim sorunlarınıza çözümler aramak için sizleri bekliyor olacak.

  • 7/24 Aktif bir müşteri temsilcisi.
  • Her türlü soruna kısa süre içerisinde çözüm garantisi!.